Jsme významným poskytovatelem kontrolních a třídících prací v automobilovém průmyslu

Mtronix QS s.r.o. je ryze česká společnost poskytující komplexní profesionální služby v oblasti kvality a třídění pro automobilový průmysl. Od roku 2005 poskytujeme naše služby kontrolních a třídících prací po celé ČR a v okolních státech EU.  Naše služby stále rozšiřujeme pro maximální pokrytí požadavků našich zákazníků. Zkušený tým našich pracovníků dokáže rychle reagovat na požadavky zákazníků, zpracovat nejvhodnější postupy a řídit běh zakázky.
Individuální přístup
Každá zakázka má svá specifika a každý zákazník má své požadavky. Proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se najít optimální řešení.
Krátkodobě i dlouhodobě
Dokážeme zajistit nárazové požadavky zákazníků. Jsme připraveni jak na krátkodobé zakázky tak i dlouhodobou spolupráci.
24/7 online
Objednávky přijímáme NONSTOP. Působíme v rámci ČR a EU.

Individuálním přístupem, rychlou dobou reakce a kvalitou odvedené práce jsme získali stabilní pozici na trhu.

Komunikujeme
Komunikace je důležitá. Proto v každém okamžiku zákázky jsou vám k dispozici minimálně dva naši odpovědní pracovníci.
Reportujeme
Detailní reporty zpracováváme zcela automaticky. Denně je tak zákazník informován o stavu zakázky. Individuální nastavení reportů je samozřejmostí.
Ručíme za kvalitu
Kvalita je náš obor. Proto za ni ručíme. Kotrolu a třídění tak provádějí jen zkušení pracovníci motivovaní ke 100% kvalitě.
U vás nebo u nás
Realizaci zakázek provádíme na místě určeném zákazníkem, nejčastěji přímo ve výrobním závodě zákazníka, popřípadě zajistíme prostory v blízkosti zákazníka. Disponujeme také vlastními prostory pro realizaci zakázek.
Kontrola v procesu
Kontrolní a třídící činnost provádíme v jakémkoliv bodě procesu výroby. Zkušení kontrolní pracovníci dokáží navrhnout případné změny postupů a nastevení kontroly.
Bezpečnost nám není cizí
Dodržujeme bezpečností a protipožární předpisy, jsme školeni BOZP a PO. Naši pracovníci jsou vybaveni ochrannými pracovními pomůckami.

ISO certifikace