Naše služby

Třídící a kontrolní práce
Provádíme vizuální kontrolu dílů nevyhovujících požadavkům na kvalitu, kontrolujeme díly pomocí klasických i speciálních měřidel.
Reworkové práce
Provádíme drobné opravy a dokončovací práce na kontrolovaných dílech dle zadání zákazníka.
Vstupní a výstupní kontrola
Provádíme vstupní a výstupní kontrolu dle zadání zákazníka, CSL1, CSL2.

Individuální přístup

Cenu znáte předem
Na základě informací získaných při jednání o požadovaných službách vám sdělíme předběžnou cenu. S touto informací a denním reportem tak budete mít přesný přehled o stavu zakázky.

Více o procesu zakázky …
Reporty jak jste zvyklí
Zákazníky informujeme o průběhu zakázky detailními reporty. Můžete využít naše standardní reporty nebo připravíme reporty zcela individuální dle požadavků zákazníka.

Více o procesu zakázky …
Připraveni na změny
Zakázky se vyvíjejí a změny přicházejí nečekaně. My jsme připraveni na změny reagovat ihned. Naši odpovědní pracovníci operativně upraví průběh zakázky a navrhnou optimální řešení.

Více o procesu zakázky …

Naši zaměstnanci

Vlastní zaměstnanci
Každý kdo pracuje na zakázce je náš vlastní zaměstnanec. Každý absolvoval pohovor s personální specialistkou a splnil základní požadavky pro přijetí. Interní pevně stanovená struktura společnosti pak umožňuje schopným zaměstnancům růst na pozice Team leaderů a Supervizorů. Zaměstnanci jsou tak dobře motivováni.
Vlastní pracovní oděvy a vybavení
Všichni naši zaměstnanci jsou automaticky vybaveni potřebným OOPP vybavením. Na zakázku tak příjíždí nejen správně oblečeni, ale také vybaveni potřebnými ochrannými pomůckami a nářadím. Potřebná úroveň vybavení je vždy předem komunikována s odpovědnými pracovníky.
Tréningová zóna
Výborně se nám osvědčilo prvotní umístění nových zaměstnanců na projekty prováděné v našich vlastních prostorech. Pod dohledem zkušených kolegů tak mají i nováčci možnost rychle se naučit základní pravidla pro kontrolu kvality. Eliminujeme tak případné chyby  v zakázkách u našich zákazníků.

Zavolejte nám…

Obchodní oddělení

Tel.: +420 777 151 260
Tel.: +420 731 824 698

E-mail: obchod zavinac mtronix.cz

… nebo zavoláme my Vám


Widget not in any sidebars