Přemýšlíte o nové práci?

Jsme si vědomi faktu, že každý člověk je osobnost a proto ke každému uchazeči o zaměstnání a následně i zaměstnanci přistupujeme s osobním přístupem.
Doba se změnila, doby kdy o práci žádaly zástupy uchazečů jsou prozatím pryč. Firmy se perou o zaměstnance a často velmi slevují ze svých požadavků. My se na nábor uchazečů díváme z dlouhodobého hlediska a ustupování z požadavků (minimálně těch základních) není naše cesta. Naše podmínky jsou tak dobré, že nemusíme slevovat z požadavků. Jdeme cestou důvěry a předem daného postupu. To nám umožňuje poskytovat zaměstnancům vysoce motivační a zároveň spravedlivé pracovní prostředí, ve kterém je každý sám strůjcem svého štěstí.

Naši zaměstnanci o práci v Mtronix QS …

Jsem v důchodu a nechci už nikam cestovat. Pracuji tak pouze na projektech v Pardubicích. Čistou a jednoduchou prací si přivydělám opravdu pěkné peníze. Kromě toho využívám i možností náborové příspěvku a doporučuji práci lidem v mém okolí.
Anna H. Quality Inspector Mtronix QS
Přijel jsem za prací ze Slovenska. Úplnou náhodou jsem narazil na Mtronix. Už měli po pracovní době, ale přesto mi dali důvěru a práci. Mám placené ubytování, cestu do práce a připravuji se na pozici Team Leadera. Měl jsem prostě kliku.
Josef S. Quality Inspector Mtronix QS
Jako svobodný nemám problém cestovat. Jezdím na výjezdní projekty, abych využil všechny bonusy poskytované firmou. Ubytování mám placené, do práce i z práce mě dovezou. S čistou hlavou si tak vydělám více než 24 tisíc měsíčně.
Martin H. Quality Inspector Mtronix QS
V Mtronixu pracuji jako Team Leader. Začínala jsem na pozici QI, ale během čtyř měsíců jsem se stala TL. I když jsem sama se dvěma dětmi, mohu si v Mtronix nejen vydělat pěkné peníze, ale stíhám i péči o děti. Čas v práci mám totiž upravený dle mých potřeb. Prostě lidský a individuální přístup.
Martina S. Team Leader Mtronix QS

Tady je několik dobrých důvodů proč pracovat u nás…

Osobní a individuální přístup

Individuální přístup k zaměstnancům je pro nás samozřejmostí a jsme rádi, že zaměstnanci ho vnímají jako nadstandard. Protože poskytovat nadstandard je naším cílem. A to jak ve směru k našim zákazníkům, tak ve směru k našim zaměstnancům.

Stejné podmínky pro všechny

Startovní čára je pro všechny zaměstnance stejná. A všichni mají také stejné možnosti postupu. Záleží na každém, jak tyto možnosti využije a jak poroste. Důkazem toho jsou naši supervisoři – všichni začínali na stejné pozici, jako můžete začít právě vy.

Tady jste doma

Jsme ryze česká firma. Žádný zahraniční kapitál, žádný vliv z venku. Co si u nás řekneme, to se u nás stane. Zaměstnanci jsou pro nás lidé se jmény a životními příběhy. Aktivita je u nás vítána a je nadstandardně odměňována. Buďte aktivním zaměstnancem a porostete spolu s firmou.

Pracovat s námi znamená že …

… můžete nastoupit okamžitě
Můžete být student, absolvent, odborník s letitými zkušenostmi…. U nás můžete začít ihned a zapojit se do některého z mnoha projektů po celé ČR.
…můžete pracovat brigádně i na HPP
Ať už chcete jen brigádu nebo dlouhodobý pracovní poměr, u nás najdeme vždy nejvhodnější variantu jak vás zapojit.
…můžete růst
Jdeme dopředu a míříme nahoru. Přidejte se k nám a porostete s námi. Nezáleží až tak na tom co jste dělali do teď, ale na tom co chcete dělat do budoucna.
… práce bude různorodá
Dnes jste v Pardubicích, zítra v Hradci Králové. Projekty se mění, práce na nich také. Stereotyp u nás prostě nehrozí.
… do práce pojedete novým autem
Do práce můžete jet sami nebo s námi. A když pojedete s námi, pojedete novým autem. Udržujeme vozový park nový.
… práce nebude trestem
S kolektivem zaměstnanců vám bude práce vždy rychle ubíhat a nebudete se cítit špatně. Na to jak vám v práci je nám záleží.
… mzdu dostanete vždy a v čas
Výplatní termín je pro nás svatý. Je to jeden z pilířů důvěry našich zaměstnanců. Proto mzdu dostanete vždy v daném výplatním termínu.
… mzda je zcela transparentní
Podrobně, přesně a zcela transparentně – tak jsou zpracovány mzdy. Docházku a veškeré příplatky evidujeme detailně.
… záloha na mzdu týdně
Když potřebujete pomoc, neobrátíme se k vám zády. Zálohy u nás vyplácíme častěji než jinde. A to se počítá…
… jste člověk se jménem a vlastním životem
U nás nejste jen číslo ve výkazu. Individuální přístup začíná pohovorem a nikdy nekončí…
… aktivita je vítána a nadstandardně odměňována
Být aktivní se vyplácí…a nejen finančně. Sledujeme aktivitu zaměstnanců a měsíčně ji odměňujeme.
… jste členem týmu se silou svého hlasu
Váš názor nás zajímá a jsme otevřeni všem nápadům. Tedy stačí se zapojit a váš hlas získá svoji sílu.