Dnešní trh práce

Současná situace na trhu práce vyžaduje specifický přístup. Jsme si vědomi faktu, že každý člověk je osobnost a proto ke každému uchazeči o zaměstnání a následně i zaměstnanci přistupujeme s maximálně možným osobním přístupem.
Doba se změnila, doby kdy o práci žádaly zástupy uchazečů jsou prozatím pryč. Firmy se perou o zaměstnance a často velmi slevují ze svých požadavků. My se na nábor uchazečů díváme z dlouhodobého hlediska a ustupování z požadavků (minimálně těch základních) není naše cesta.

Budování vztahu

Individuální přístup k zaměstnancům je pro nás samozřejmostí a jsme rádi, že zaměstnanci ho vnímají jako nadstandard. Protože poskytovat nadstandard je naším cílem. A to jak ve směru k našim zákazníkům, tak ve směru k našim zaměstnancům.
Naším cílem je vybudovat s každým zaměstnancem dlouhodobý vztah založený na důvěře, na využití silných stránek a na postupném, ale cíleném zvyšování kvalifikace a zkušeností.

Když potřebujete začít hned

Můžete být student, absolvent, odborník s letitými zkušenostmi….
U nás můžete začít ihned a zapojit se do některého z mnoha projektů po celé ČR.

Když chcete růst

Jdeme dopředu a míříme nahoru. Přidejte se k nám a porostete s námi.
Nezáleží až tak na tom co jste dělali do teď, ale na tom co chcete dělat do budoucna.
Jak rostli v našich řadách, si můžete přečíst zde.

Tady jste doma

Jsme ryze česká firma. Žádný zahraniční kapitál, žádný vliv z venku. Co si u nás řekneme, to se u nás stane. Zaměstnanci jsou pro nás lidé se jmény a životními příběhy. Ne čísla ve výkazech.
Aktivita je u nás vítána a je nadstandardně odměňována. Buďte aktivním zaměstnancem a pomáhejte firmě růst.

Rostoucí firma = rostoucí zaměstnanci. Tato rovnice u nás platí.

Přijďte si to ověřit!